SE83-150X
Extended
Manufacturer
SURGING
MFR.Part #
SE83-150X
JLCPCB Part #
C527140
Package
SIP-3-4.4mm
Description
1.5pF 10kA 150V 3 4.4mm 700V 8mm ±20% SIP-3-4.4mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS