X5-230XSMDT
Extended
Manufacturer
SURGING
MFR.Part #
X5-230XSMDT
JLCPCB Part #
C2908065
Package
SMD,5x4.2mm
Description
-40℃~+90℃ 1pF 2 230V 4.2mm 5kA 5mm 5mm 700V ±20% SMD,5x4.2mm Gas Discharge Tube Arresters (GDT) ROHS