MF52B103F3435L100
Extended
Manufacturer
SURGING
MFR.Part #
MF52B103F3435L100
Description
-25℃~+125℃ 10kΩ 150mW 15s 2.2mW/℃ 3435K 3435K ±1% ±1% - NTC Thermistors ROHS