VZH471M1CTR-0810CS
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
VZH471M1CTR-0810CS
JLCPCB Part #
C3829730
Package
SMD,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 16V 470uF 5000hrs@105℃ 600mA@100kHz 8mm ±20% SMD,D8xL10.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS