RZW222M1EBK-1820S
Extended
Manufacturer
SURGE
MFR.Part #
RZW222M1EBK-1820S
JLCPCB Part #
C5112829
Package
Plugin,D18xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 2.86A@100kHz 2200uF 22mm 25V 7.5mm ±20% 插件,D18xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS