CMPPAC310V334K15S5
MFR.Part #
CMPPAC310V334K15S5
JLCPCB Part #
C3298337
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 310V 330nF X2 Plugin,P=15mm Safety Capacitors ROHS