CMPPAC310V474K15S7
MFR.Part #
CMPPAC310V474K15S7
JLCPCB Part #
C3297998
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 310V 470nF X2 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS