SMDJ150CA
Extended
Manufacturer
SUNMATE Elec
MFR.Part #
SMDJ150CA
JLCPCB Part #
C3007558
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 12.3A@10/1000us 150V 192.5V 243V 3kW@10/1000us 5uA Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS