SMAJ36CA
Extended
Manufacturer
SUNMATE Elec
MFR.Part #
SMAJ36CA
JLCPCB Part #
C2991098
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 36V 400W 46V 58.1V 5uA 6.9A Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS