2EZ160D5
Extended
Manufacturer
SUNMATE Elec
MFR.Part #
2EZ160D5
JLCPCB Part #
C388161
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 160V 2W 500nA@121.6V 6.5kΩ 650Ω ±5% DO-41 Zener Diodes ROHS