1.5KE36CA
Extended
Manufacturer
SUNMATE Elec
MFR.Part #
1.5KE36CA
JLCPCB Part #
C5369232
Package
DO-27
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 30.5A@10/1000us 30.8V 37.8V 49.9V 5uA Bidirectional TVS DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS