1.5KE24CA
Extended
Manufacturer
SUNMATE Elec
MFR.Part #
1.5KE24CA
JLCPCB Part #
C5350010
Package
DO-27
Description
-65℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 20.5V 25.2V 33.2V 45.8A 5uA Bidirectional TVS DO-27 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS