CS1E680M-CRE54
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
CS1E680M-CRE54
JLCPCB Part #
C116418
Package
SMD,D6.3xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 5.4mm 6.3mm 68uF ±20% SMD,D6.3xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS