CS1E4R7M-CRC54
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
CS1E4R7M-CRC54
JLCPCB Part #
C116397
Package
SMD,D4xL5.4mm
Description
-40℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 25V 4.7uF 4mm 5.4mm ±20% SMD,D4xL5.4mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS