BZX84C75
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
BZX84C75
JLCPCB Part #
C118596
Package
TO-236
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 255Ω 350mW 50nA@52.5V 70V~79V 75V TO-236 Zener Diodes ROHS