BZX84C13
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
BZX84C13
JLCPCB Part #
C118578
Package
TO-236
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 100nA@8V 12.4V~14.1V 13V 30Ω 350mW TO-236 Zener Diodes ROHS