CK2A101M-CRI13
Extended
Manufacturer
ST(Semtech)
MFR.Part #
CK2A101M-CRI13
JLCPCB Part #
C2886306
Package
SMD,D12.5xL13.5mm
Description
-40℃~+105℃ 100V 100uF 12.5mm 13.5mm 2000hrs@105℃ 380mA@120Hz ±20% SMD,D12.5xL13.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS