VND5E160AJ-E
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
VND5E160AJ-E
JLCPCB Part #
C1556608
Package
PowerSSO-12
Description
-40℃~+150℃ 160mΩ 2 4.5V~28V Active High High Side Switch PowerSSO-12 Power Distribution Switches ROHS