VN5E050J-E
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
VN5E050J-E
JLCPCB Part #
C1556621
Package
PowerSSO-12
Description
-40℃~+150℃ 1 4.5V~28V 50mΩ Active High High Side Switch PowerSSO-12 Power Distribution Switches ROHS