TS820-600B
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
TS820-600B
JLCPCB Part #
C2971629
Package
DPAK
Description
-40℃~+125℃ 1.6V 1W 200uA 5mA 600V 73A 800mV 8A DPAK Thyristors (SCR)/Modules ROHS