TS420-600T
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
TS420-600T
JLCPCB Part #
C2971386
Package
TO-220AB
Description
-40℃~+125℃ 1.6V 200mW 200uA 33A 4A 5mA 600V 800mV TO-220AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS