T810-600B
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
T810-600B
JLCPCB Part #
C2965375
Package
DPAK
Description
-40℃~+125℃ 1 TRIAC 1.3V 10mA 1W 600V 80A@50Hz 8A DPAK Thyristors (SCR)/Modules ROHS