STW7N105K5
MFR.Part #
STW7N105K5
JLCPCB Part #
C495252
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.05kV 110W 17nC@10V 2Ω@10V 380pF 4A 5V TO-247-3 MOSFETs ROHS