STW45NM60
MFR.Part #
STW45NM60
JLCPCB Part #
C2688514
Description
1 N-channel 1.25nF 110mΩ@10V 3.8nF 417W 45A 5V 650V 80pF 96nC@10V N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS