STW20N90K5
MFR.Part #
STW20N90K5
JLCPCB Part #
C457477
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.5nF 1pF 20A 250W 250mΩ@10V 40nC@720V 4V 900V TO-247-3 MOSFETs ROHS