STW11NM80
MFR.Part #
STW11NM80
JLCPCB Part #
C457480
Package
TO-247-3
Description
-65℃~+150℃ 1 N-channel 1.63nF 11A 150W 30pF 350mΩ@10V 43.6nC@10V 4V 800V TO-247-3 MOSFETs ROHS