STW10NK60Z
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STW10NK60Z
JLCPCB Part #
C672237
Package
TO-247
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10A 156W 37pF 4.5V 600V 750mΩ TO-247 MOSFETs ROHS