STU7NF25
MFR.Part #
STU7NF25
JLCPCB Part #
C6501825
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 15pF@25V 16nC@10V 250V 2V 420mΩ@10V 500pF@25V 72W 8A TO-251(IPAK) MOSFETs ROHS