STW56N65DM2
MFR.Part #
STW56N65DM2
JLCPCB Part #
C165942
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 160pF 2.5pF 360W 4.1nF 48A 5V 650V 65mΩ@10V 88nC@10V N-Channel TO-247-3 MOSFETs ROHS