STU4N52K3
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STU4N52K3
JLCPCB Part #
C6501823
Package
IPAK
Description
1 N-channel 11nC@10V 2.5A 2.6Ω@10V 334pF@100V 4.5V 45W 525V IPAK MOSFETs ROHS