STW24N60DM2
MFR.Part #
STW24N60DM2
JLCPCB Part #
C495251
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.055nF 150W 175mΩ@10V 18A 2.4pF 29nC@480V 4V TO-247-3 MOSFETs ROHS