STTH30L06W
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STTH30L06W
JLCPCB Part #
C2798206
Package
DO-247
Description
1.55V@30A 25uA@600V 30A 600V 65ns DO-247 Fast Recovery / High Efficiency Diodes ROHS