STPS40H100CW
MFR.Part #
STPS40H100CW
JLCPCB Part #
C10054
Package
TO-247AC-3
Description
1 Pair Common Cathode 100V 10uA@100V 20A 300A 730mV@20A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS