STS4DPF20L
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STS4DPF20L
JLCPCB Part #
C169096
Package
SO-8
Description
-55℃~+150℃ 1.35nF 100mΩ@4.5V 130pF 16nC@5V 2 P-Channel 2.5V 20V 2W 490pF 4A P-Channel SO-8 MOSFETs ROHS