STPS60L45CW
MFR.Part #
STPS60L45CW
JLCPCB Part #
C160203
Package
TO-247AC-3
Description
1 Pair Common Cathode 1.5mA@45V 30A 45V 550mV@30A 600A TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS