LDK320M33R
MFR.Part #
LDK320M33R
JLCPCB Part #
C136155
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃@(Tj) 1 100mV@(100mA) 18V 200mA 3.3V 60uA 63uVrms 88dB@(120Hz) Fixed Over Temperature Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS