STPS40150CW
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STPS40150CW
JLCPCB Part #
C361045
Package
TO-247AC-3
Description
1 Pair Common Cathode 150V 1V@40A 20A 2uA@150V TO-247AC-3 Schottky Diodes ROHS