STPS3L60S
MFR.Part #
STPS3L60S
JLCPCB Part #
C183500
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1 Independent 3A 55uA@60V 60V 700mV@3A 75A SMC(DO-214AB) Schottky Diodes ROHS