STPS2L40UF
MFR.Part #
STPS2L40UF
JLCPCB Part #
C155621
Package
DO-221AA(SMB)
Description
1 Independent 220uA@40V 2A 40V 430mV@2A 75A DO-221AA(SMB) Schottky Diodes ROHS