1.5KE200A
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
1.5KE200A
JLCPCB Part #
C3719472
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 171V 190V 1uA 28A@8/20us 353V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS