STPS2L40AF
MFR.Part #
STPS2L40AF
JLCPCB Part #
C2970303
Package
DO-221AC
Description
1 Independent 220uA@40V 2A 40V 430mV@2A 75A DO-221AC Schottky Diodes ROHS