STPS20L45CT
MFR.Part #
STPS20L45CT
JLCPCB Part #
C172483
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 10A 200uA@45V 45V 550mV@10A TO-220 Schottky Diodes ROHS