STPS20120CT
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STPS20120CT
JLCPCB Part #
C154530
Package
TO-220-3
Description
1 Pair Common Cathode 10A 10uA@120V 120V 150A 920mV@10A TO-220-3 Schottky Diodes ROHS