STPS1L60ZFY
MFR.Part #
STPS1L60ZFY
JLCPCB Part #
C448649
Package
SOD-123FL
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1A 50A 50uA@60V 570mV@1A 60V SOD-123FL Schottky Diodes ROHS