LDP01-33AY
MFR.Part #
LDP01-33AY
JLCPCB Part #
C1973036
Description
-55℃~+175℃ 1uA 28V 33V 56A@8/20us 56V IEC 61000-4-2 TVS D2PAK ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS