STPS1L60A
MFR.Part #
STPS1L60A
JLCPCB Part #
C181009
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-40℃~+175℃ 1 Independent 1A 40A 50uA@60V 570mV@1A 60V SMA(DO-214AC) Schottky Diodes ROHS