STPS1H100AF
MFR.Part #
STPS1H100AF
JLCPCB Part #
C361044
Package
DO-221AC(SMA)
Description
1 Independent 100V 1A 4uA@100V 50A 860mV@2A DO-221AC(SMA) Schottky Diodes ROHS