STD40NF10
MFR.Part #
STD40NF10
JLCPCB Part #
C500956
Package
DPAK
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 125W 2.18nF 28mΩ@10V 50A 83.7pF DPAK MOSFETs ROHS