STP7N105K5
Extended
Manufacturer
STMicroelectronics
MFR.Part #
STP7N105K5
JLCPCB Part #
C472644
Package
TO-220
Description
0.65pF 1 N-channel 1.05kV 380pF 4A 5V TO-220 MOSFETs ROHS