STP25N10F7
MFR.Part #
STP25N10F7
JLCPCB Part #
C2935187
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100V 14nC@10V 19pF 215pF 25A 35mΩ@10V 4.5V 50W 920pF N-Channel TO-220 MOSFETs ROHS